Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Büyüdüğünde ne olacaksın?

Çok güzel Neslihan :) seninkiler hep böyle hoş sohbet olsun :)

Bu karikatür yada nasıl adlandırılıyorsa tuttum ben. Hatta bana fikir bile veriyorsun. Bir sonraki yarışma bu tarz formattada olabilir.

Teşekkürler;
Kaplumbağa severler arasında yaş sınırı çok aşağılara iniyor, biraz onlar içinde göze hitap etmesi açısından birazda size bize eğlence olsun diye, biz burada sürekli kapluşları konuşuyoruz onlarda biraz konuşsun diye düşündüm. İlham eksilmedikçe devam etmeyi düşünüyorum.

Yalnız linkte sorun mu var ben mi bulanık görüyorum link yenilemem gerekir mi?

Cvp: Büyüdüğünde ne olacaksın?

mailto:/img513/7664/x2n5.jpg

Önceki yaptığın karikatürüde görmüştüm , çok beğenmiştim devamını bekliyoruz...

Cvp: RE: Büyüdüğünde ne olacaksın?

Kapluştron' Alıntı:
Emre abide döktürmüş neslihan :)

Aceleden yanlış konusuna eklemişm. Aslında bu dedikodu konusuna ekleyecektim resmi :)

mailto:/forum/Konu-kaplumbagalar-dedikodu-yaparsa.html

vaaay vaay vayy ! Yokluğum da hemen çakma resimler yapılmış :haha: Çok güzel ya ellerine sağlık :148:

Gidip şu ikisinin fişlerini çekeyimde görsünler :D Yeni küçük bir kök aldım oradan oraya atacağına onu kullansınlar daha ne istiyorlar :148:

Kapluştron' Alıntı:
Emre abide döktürmüş neslihan :)

Duygu sen nerlerdeydin ya sıradaki dedikodu sana gelecekti ama ortaya çıktın madem iptal oldu :D

Hep yabancıların dedikodusunu mu yapıyorlar sanıyordun, bak senin için neler kaynatıyorlar :)

Ben buralardayım nesihan arada girip bakıyorum okul araya girince bide sınav haftası derken böyle oldu ama beni aramanıza sevindim :) olivia ve peter e selamlar fazla dedikodu yapmasınlar başlarına iş açıcaklar yakında :)

Denk gelmemisiz demek ki umarim iyi gecmistir sinavlarinda :)
Tamda senin dedikodunu yapacaklardi susun dedim :)

neslihan bu da sana kapak oldu herhalde. "bir mango istedik. o da çıka çıka kap ayarında olmuş" diyor sanırım kendileri. :smile:

Geri