Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağalrın insanların ruh eşi olduğunun 15 ispatı :)

Cvp: kaplumbağalrın insanların ruh eşi olduğunun 15 ispatı :)

hepsi birbirinden güzel teşekkürler paylaşım için :)

Çok komik hele şu kaykay olayına çok güldüm.Bu tarz şeyler ilgimi çok çekiyor.

Çok güzel duygu teşekkürler paylaşım için. ayağını kaydıranlar çevremizde çok :D

13 numara favorim... :)

Peki o kaykaya binen hayvan bunu nasil ogrenmis ? Kaplumbagalar egitim alamiyordu bildigim hatta yanlis hatirlamiyorsam bir konuda da tartisilmis

Birde kendini dj sananlarda hayvan oraya biri tarafindan koyulmus buyuk ihtimalle oda hosuma gitmedi acikcasi, bunlar senin istedigim di dimi emre abi tuzlu suyada toleransi olan adini hatirlayamadim simdi ama

Cok guzel paylasim tebessum olusuyor insanin yuzunde :)

Kaykaya binen kendisi binerek yapmıyor bunu. Hayvanı bağlamışlar. Oda garibim kaçmak istiyor.

Bu linkte hiç diamondback terrapin yok Ali Sarp.

Beğenmenize çok sevindim. :) görür görmez forumda paylaşmalıyım diye düşündüm. :)

12 dekini ona benzetmistim
Ama baksana abi sirf on ayaklariyla yapiyor ve video basladiginda basliyor

12 kara kaplumbağası. Dönüş yanıltmış.

Denk gelmiştir. Belki ilk başta şalkındı bekledi. Videoyuda kesmişlerdir. Belkide defalarca deneme oldu. Yoldaki taşmı engelmi neyse ona çarptı. Sonra yanından tesadüfen geçtiğini koydular.

Geri